Manipulačná technika

Terex-Demag-AC40-2L

Autožeriav TEREX DEMAX AC40/2L

NOVINKA

Náš strojový park sme rozšírili o ďalší výkonný autožeriav Terex Demag AC40/2L. Svojou nosnosťou 40 ton a dosahom na základnom ramene 38 metrov patri medzi najlepšie v kategórii dvojnápravových žeriavov.

Viac informácií
autozeriav-kuna-terex-demag-35

Autožeriav TEREX DEMAG AC35

Výkonný autožeriav Demag AC 35 vyniká kompaktnými rozmermi s výbornou manévrovateľnosťou. Žeriav je preto vhodný aj do priestorov s nedostatkom miesta alebo pre príležitostný náklad v priemyselných halách. Nosnosť tohto žeriavu je 35 ton a maximálny dosah 45 metrov.

Viac informácií
autozeriav-tatra-ad20

Autožeriav Tatra 815 AD20

Autožeriav AD20 je určený pre stavebné a montážne práce aj v ťažšom teréne. V základnom prevedí pod označením AD 20 s podvozkom TATRA a trojdielnym teleskopickým výložníkom. Autožeriav je možno vybaviť hydraulikou DANFOSS s joystickmi a stavebným nástavcom.

Viac informácií
autozeriav-kuna-Mercedes-AD10

Autožeriav Mercedes AD10

Autožeriav Mercedes AD10 je určený pre stavebné a montážne práce. Je dodávaný s dvojdielnym teleskopickým výložníkom a hydraulikou Danfoss s joystickmi na podvozku Mercedes Benz Atego 1325 AF. Maximálna nosnosť 10 ton.

Viac informácií
autozeriav-kuna-praga-v3s

Autožeriav V3S AD080

Autožeriav V3S AD 080 s podvozkom PRAGA V3S 6×6 je určený k manipulácii s bremenami do hmotnosti 8t a vo vzdialenosti 3m od osi žeriavu. Celkovo nízka hmotnosť mu umožňuje priejazd aj extrémne ťažkým terénom. Vhodný pre stavbu menších hál, drevostavieb, žeriavnické práce pri opravách a údržbách v ťažkom teréne.

Viac informácií
autozeriav-kuna-tandemovy-prives

Tandemový príves nosnosť 10t

Príves vzhľadom na svoje rozmery je veľmi vhodný na prenos unimobuniek, strojov, či zariadení nepresahujúcich 10 ton.

Viac informácií
autozeriavy-tatra-148-ad20

Autožeriav Tatra 148 AD20

Autožeriav AD20 je postavený na osvedčenom podvozku TATRA 148 s konfiguráciou 6×6. Maximálne nosnosť žeriavu je 20ton na vzdialenosť 3m od osi žeriavu. Maximálny dosah je 26m, rameno žeraivu je tvorené štvordielným teleskopickým vyložníkom a trubkovým nástavcom.

Viac informácií